Oferta pracy

Główny specjalista ds. audytu

PGNiG TERMIKA SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie oceny obowiązujących procedur regulujących działalność audytowanych obszarów;

  • identyfikowanie i analizowanie ryzyk występujących w audytowanych obszarach;

  • przeprowadzanie audytów zgodnie z rocznym planem oraz zleconych ad hoc;

  • opracowywanie programów zadań audytowych;

  • przeprowadzanie procesu audytowego: kontrola dokumentacji źródłowej, sporządzanie raportów i archiwizacja dokumentów;

  • monitorowanie wdrożenia rekomendacji poaudytowych;

  • przygotowywanie harmonogramu oraz zakresu rocznego planu wykonywania audytów w Spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, prawnicze lub techniczne;

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze Audytu lub Kontroli;

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych;

  • znajomość zagadnień zakupowych i przetargowych;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1);

  • umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • zdobycie doświadczenia w firmie z branży energetycznej;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną;

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny,

  • dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy