Aplikacje zawierające podanie, CV należy przesłać na adres: [email protected] , składać w siedzibie firmy: FENICE Poland Sp. z o.o., ul. Komorowicka 79A, 43-300 Bielsko-Biała, lub poprzez formularz na stronie internetowej w zakładce „praca”. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w artykule art. 221§1 Kodeksu pracy, stanowi zgodę na ich przetwarzanie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego przed jej wycofaniem. Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie oraz że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FENICE Poland Sp. z o.o.

Główny specjalista ds. automatyki

FENICE Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu nowej komórki organizacyjnej w firmie (opracowanie planu i harmonogramu prac),

  • opracowanie strategii i prowadzenie polityki utrzymania ruchu oraz rozwoju automatyki przemysłowej w Spółce,

  • poszukiwanie i identyfikacja obszarów/procesów do automatyzacji w celu poprawy efektywności ekonomicznej Spółki,

  • opracowywanie koncepcji i projektów automatyzacji stanowisk pracy oraz nadzór nad wykonawstwem zgodnie z projektem,

  • unifikacja rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej i układów pomiarowych,

  • wsparcie procesu cyfryzacji przedsiębiorstwa i w zakresie systemów automatyki przemysłowej,

  • współpraca z działem IT i wdrażanie rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa przemysłowego,

  • wdrażanie informatycznych systemów zarządzania energią w Spółce oraz jej klientów,

  • wsparcie działu inwestycji przy sporządzaniu specyfikacji przetargowych, weryfikacji ofert technicznych oraz nadzór przy realizacji i odbiorach inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: automatyka/informatyka,

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej (ciepłownictwo, elektroenergetyka, ekologia),

  • umiejętność programowania PLC i HMI,

  • znajomość systemów SCADA,

  • umiejętność opracowywania prostych projektów automatyzacji procesów,

  • umiejętność analizy projektów/schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w automatyce: np. Modbus, Profinet, HART,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

  • samodzielność, rzetelność w działaniu oraz doskonała organizacja i planowanie pracy własnej,

  • znajomość języka angielskiego - min. poziom B2,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia świąteczna, premia efektywnościowa, nagrody jubileuszowe),

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (karty Multisport, pakiet medyczny, bilety do kina/teatru, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, kolonii i obozów dla dzieci, nagrody dla dzieci pracowników za wyniki w nauce, spotkania integracyjne),

  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,

  • liczne specjalistyczne branżowe szkolenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

FENICE Poland Sp. z o.o. - lider na polskim rynku energetyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy