Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Automatyki

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mining Services and Engineering to spółka działająca w Czechowicach-Dziedzicach. Po przejęciu Zakładu Ciepłowniczego ‘SILESIA’ kształtuje swoją działalność głównie jako lokalna firma energetyczna. Dodatkowo świadczy także usługi górnicze oraz administracyjne dla Przedsiębiorstwa Górniczego ‘SILESIA’ Sp. z o.o Właścicielem MSE, posiadającym 100% udziałów, jest ENERGETICKÝ A PRŮMYSLOVÝ HOLDING, a.s. – czołowa czeska grupa energetyczna.

    Mining Services and Engineering poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika,
    • Doświadczenie zawodowe – Minimum 3-letnie doświadczenie w branży górniczej w zakresie uruchamiania/serwisowania urządzeń AKPiA,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
    • Obsługa pakietu MS Office i oprogramowania do projektowania AutoCAD/ZWCAD,
    • Podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC oraz systemów SCADA,
    • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji oraz dozoru (do 6kV),
    • Dyspozycyjność.

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa opieka nad systemami sterowania i wizualizacji PG SILESIA i MSE,
    • Utrzymanie ruchu w systemie zmianowym,
    • Realizacja projektów i  koordynacja inwestycji.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
    • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • Dodatki funkcyjne,
    • Wczasy po gruszą,
    • Bony żywieniowe,
    • Bony świąteczne,
    • Paczki mikołajkowe dla dzieci.

    Kontakt:

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest odpowiednio (I) Przedsiębiorstwo Górnicze „SILESIA” sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, dalej PG SILESIA, (II) Mining Services and Engineering sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, dalej MSE zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę lub inną informacją przekazywaną kandydatom przed wysłaniem przez nich zgłoszenia rekrutacyjnego.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych, z którymi prosimy się zapoznać, znajdują się na stronach internetowych poszczególnych Spółek tj.

    (I) www.pgsilesia.pl/pl/rodo

    (II) www.ms-e.pl/rodo

    UWAGA!

    Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym, CV, liście motywacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

    Prosimy o zaznaczenie Twojej wyraźnej zgody jeżeli chcesz, żeby:

    (I) Twoje dane były wykorzystane do celów rekrutacji również w Spółce, która nie prowadzi danego postępowania rekrutacyjnego tj. odpowiednio PG SILESIA lub MSE,

    (II) Twoje dane były wykorzystane dla celów przyszłych rekrutacji na inne lub podobne stanowiska w Spółkach.