Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

KGHM Polska Miedź S.A.

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa informacji w procesach biznesowych i projektach

  • realizacja działań związanych z zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa informacji

  • koordynacja działań rekomendowanych i podejmowanych w zakresie wdrożenia mechanizmów minimalizujących stwierdzone ryzyka

  • realizacja inicjatyw podnoszących wiedzę oraz świadomość osób zatrudnionych w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony danych osobowych

  • opracowywanie oraz utrzymywanie dokumentacji, w tym regulacji wewnętrznych w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • opiniowanie pod względem bezpieczeństwa informacji proponowanych zmian organizacyjnych lub informatycznych w procesach biznesowych

  • współpraca z zespołami IT w zakresie wdrażania rozwiązań z uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa informacji

  • współpraca z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie - magister o kierunku prawo lub informatyka lub bezpieczeństwo

  • wymagany staż - 6 lat

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji opartego o standard ISO/IEC 27001

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych

  • wiedza z zakresu przepisów prawa i standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji

  • umiejętność opiniowania projektów technologicznych w zakresie bezpieczeństwa informacji

  • umiejętność prowadzenia analizy ryzyka pod kątem bezpieczeństwa informacji oraz przygotowania rekomendacji w celu mitygacji wskazanych ryzyk

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • umiejętności i doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji systemowej i zarządzanie dokumentacją

  • umiejętność opracowywania wewnętrznych materiałów szkoleniowych oraz prowadzenia szkoleń

Mile widziane

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego o klauzuli min. ,,Poufne"

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda roczna z okazji Dnia Górnika/ Hutnika, 14-ta pensja, nagroda z zysku, nagrody jubileuszowe, świadczenie wypoczynkowe, odprawa emerytalno-rentowa)

  • pakiet benefitów prorodzinnych (dopłata do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych)

  • abonamentową opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia i naukę języków obcych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • kartę Multisport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,

wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia 26.06.2022

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 11.07.2022 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.

Jesteśmy globalną oraz innowacyjną organizacją, która prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Od kilkudziesięciu lat wydobywamy i przetwarzamy cenne zasoby ziemi, dostarczając światu produkty, które umożliwiają jego zrównoważony rozwój. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów i należy do ścisłej światowej czołówki producentów miedzi i srebra. Zatrudniamy ponad 34 tysiące pracowników. Spójność naszej organizacji budujemy na wspólnych wartościach – BEZPIECZEŃSTWIE, WSPÓŁPRACY, ZORIENTOWANIU NA WYNIKI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I ODWADZE.

Odkryj z nami pokłady możliwości!

Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. Centrala, Departament Bezpieczeństwa IT

Przewiń do profilu firmy