Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. BHP

Bydgoskie Zakłady Sklejek SKLEJKA-MULTI S.A.

  • Fordońska 154, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Fordońska 154

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i przeprowadzanie wstępnych i okresowych szkoleń BHP dla pracowników;

  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach;

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz dbanie o przestrzeganie przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP;

  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Realizowanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy w organizacji;

  • Zapewnianie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP w organizacji;

  • Raportowanie o potencjalnych zagrożeniach na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem bhp;

  • Czynny udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących bezpieczeństwa;

  • Terminowe sporządzanie informacji i sprawozdań dla zewnętrznych organów nadzoru nad warunkami pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.1997.109.704);

  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP;

  • Dokładność, samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: praca w zespole, komunikacja, analiza oraz ocena sytuacji.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającą ugruntowaną pozycję w branży;

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Premię motywacyjną uzależnioną od wyników firmy.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy jednym z największych i najstarszych zakładów produkujących sklejkę w naszym kraju. Posiadamy wiekową tradycję i bogate doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy