Oferta pracy

Główny specjalista ds. BHP (m/k)

STRABAG PFS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje.  Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizowanie we współpracy z działami operacyjnymi polityki firmy w zakresie BHP, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz ochrony środowiska
  • przeprowadzanie regularnych inspekcji w miejscu pracy w biurach regionalnych w Polsce w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy
  • organizowanie i nadzorowanie szkoleń okresowych BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej
  • reprezentowanie Spółki w trakcie kontroli organów państwowych
  • tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych oraz opracowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego; działania zapobiegawcze i kontrolne związane z epidemią COVID-19
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, raportowanie oraz monitorowanie warunków pracy
  • budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa pożarowego
  • monitorowanie i wdrażanie wymagań przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska
  • naliczanie opłat w zakresie korzystania ze środowiska i prowadzenie ich ewidencji
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie korzystania ze środowiska oraz gospodarki odpadami (raporty KOBIZE, BDO)
  • inicjowanie, prowadzenie, koordynacja i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) – zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001, ISO 45001, ISO14001
  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz działań korygujących
  • nadzór nad prowadzeniem prac związanych z certyfikacją ZSZ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • świadczenie pracy w biurze Centrali w Warszawie
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży facility management)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy – mile widziane
  • znajomość norm zarządzania oraz uprawnienia auditora wewnętrznego ISO 9001, ISO 45001, ISO14001
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • dokładność oraz terminowość w wykonywanej pracy
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kategorii B., gotowość do podróży służbowych

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, krótsze piątki
  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.