Główny Specjalista ds. BHP/PPOŻ i Ochrony Środowiska

  • Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marzysz o świecie urody?
    Chcesz odkrywać kulisy przemysłu kosmetycznego?
    Pasjonujesz się techniką przemysłową?
    Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!

    Firma IL Cosmetics jest światowym liderem w zakresie rozlewu lakierów do paznokci, maskar, błyszczyków i eyelinerów. Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, a nasze zakłady znajdują w Luksemburgu, w Bułgarii i w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem, do naszej fabryki w Ciechanowie poszukujemy aktualnie:

    Głównego Specjalisty ds. BHP/PPOŻ i Ochrony Środowiska
    Miejsce pracy: Ciechanów

    Zakres zadań:

    • Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP, PPOŻ oraz Ochrony Środowiska;
    • Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów dotyczących BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska;
    • Określanie wymagań prawnych niezbędnych do spełnienia norm BHP, PPOŻ oraz Ochrony Środowiska;
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych oaz okresowych z zakresu BHP i PPOŻ
    • Prowadzenie dokumentacji BHP i Ochrony Środowiska zgodnie z obowiązującymi wymogami formalno – prawnymi;
    • Identyfikacja zagrożeń oraz czynny udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
    • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych, rejestrów oraz dokumentacji w zakresie wypadków przy pracy;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia;
    • Aktualizowanie wiedzy w zakresie obowiązujących aktów prawnych z dziedziny ochrony środowiska,
    • Prowadzenie dokumentacji środowiskowej, w tym ewidencji odpadów, oraz nadzór nad gospodarką odpadami;
    • Reprezentowanie firmy przed organami kontroli, inspekcją ochrony środowiska;

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego kierunkowego;
    • Minimum trzy letniego doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
    • Znajomości przepisów dotyczących BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska;
    • Biegłej znajomości języka angielskiego;
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
    • Samodzielności w działaniu;

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twojego doświadczenia/ umiejętności i premię uznaniową;
    • Pracę od poniedziałku do piątku;
    • Miłą atmosferę pracy;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym;
    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z oczekiwaniami finansowymi klikając na przycisk Aplikuj

    Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna na stronie: http://ilcospoland.com/InfoRodoCV.pdf), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

    "Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IL Cosmetics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie (06-400), przy ulicy Tysiąclecia 8c w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych organizowanych przez ww. podmiot."

    Udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi rozpatrzenie dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.