Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista ds. BHP

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

Leszno 12

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kontroli oraz opiniowanie w zakresie warunków bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów BHP
  • opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z regulacjami prawnymi
  • prowadzenie wymaganych szkoleń w zakresie BHP
  • przygotowywanie okresowych analiz i raportów stanu warunków bezpieczeństwa
  • udział w badaniach wydatku energetycznego
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP
  • wykształcenie wyższe (studia kierunkowe lub podyplomowe BHP)
  • ukończone szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służby BHP
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP oraz Prawa Pracy
  • mile widziana znajomość programu SAP HR
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół
  • jasno sprecyzowane cele
  • pakiet świadczeń dodatkowych takich jak karta Multisport, Medicover

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych.

Główny Specjalista ds. BHP, Leszno 12, Wola, Warszawa