Oferta pracy

Główny Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Goldfinch InvestmentsO firmie

Goldfinch Investments

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną.  Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

W związku ze zmianami organizacyjnymi naszych klientów Citronex I Sp. z o.o. i Citronex Trans Energy Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko

GŁÓWNEGO SPECJALISTY ds. BHP i PPOŻ
Miejsce pracy: Zgorzelec oraz miejsca prowadzenia działalności na terytorium polski zachodniej i południowej

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

Realizacja zadań służby bhp zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, a w szczególności:

  • Zarządzanie obszarem bhp i ppoż.
  • Stały nadzór nad spełnieniem wymogów w zakresie bhp i ppoż. Oraz inicjowanie nowych rozwiązań w tym obszarze
  • Weryfikacja i ocena warunków bezpieczeństwa i podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bhp zgodnie z harmonogramem
  • Inicjowanie szkoleń i działań informacyjnych związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych oraz przygotowanie dokumentacji wypadków
  • Przeprowadzanie analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Przygotowywanie okresowych raportów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współpraca i udział w kontrolach państwowej inspekcji pracy, państwowej inspekcji sanitarnej, państwowej straży pożarnej
  • Prowadzenie, administrowanie i archiwizowanie dokumentacji bhp i p.poż

A ponadto:

  • Operacyjne prowadzenie czynności z zakresu bhp w miejscach prowadzonej działalności w ramach struktury rozproszonej
  • Efektywna współpraca wewnątrzfirmowa w ramach pełnionej funkcji
  • Raportowanie działań i wskaźników do bezpośredniego przełożonego
  • Kontrola przestrzegania przepisów PPOŻ w firmie
  • Prowadzenie i nadzór nad zawartością merytoryczną i terminowością dokumentacji PPOŻ
  • Prowadzenie i koordynowanie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • Opracowywanie i aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego
  • Koordynacja okresowych przeglądów sprzętu PPOŻ
  • Uczestniczenie w kontrolach Państwowej Straży Pożarnej

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Studia kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej lub specjalisty ds. PPOŻ
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w służbie bhp
  • Znajomość systemów zarządzania jakością
  • Umiejętność tworzenia raportów, statystyk i dokumentów związanych z bhp,
  • Umiejętności pracy w dużej rozbudowanej organizacji o rozproszonej strukturze
  • Skutecznej komunikacji i determinacji do osiągania wyznaczonych celów
  • Doświadczenia w firmach o strukturze rozproszonej - mile widziane
  • Otwartości na wprowadzanie nowoczesnych form szkoleniowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet świadczeń dodatkowych - grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z obiektów sportowych
  • Pracę w dynamicznym środowisku i o zróżnicowanej specyfice biznesów
  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne