Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny specjalista ds. budowlanych

Energa OZE S.A.O firmie

Energa OZE S.A.

Grunwaldzka 42A

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac związanych z utrzymaniem stopni wodnych oraz pozostałych obiektów budowlanych należących do Spółki Energa OZE, zgodnie z wymaganiami przepisów prawa;

  • planowanie, przygotowanie i wszczynanie zadań modernizacyjnych i remontowych;

  • realizacja zadań modernizacyjnych i remontowych;

  • organizacja i udział w odbiorach technicznych zrealizowanych modernizacji i remontów;

  • koordynacja niezbędnych pomiarów i badań obiektów budowlanych;

  • lokalizowanie, zabezpieczanie oraz usuwanie skutków awarii obiektów budowlanych;

  • współpraca z jednostkami zarządzania kryzysowego i zarządcami cieków, urzędami administracji państwowej, terenowej, użytkownikami wody w sytuacjach awarii budowli;

  • prowadzenie dokumentacji obiektów budowlanych;

  • nadzór merytoryczny we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki nad przeglądami, naprawami, modernizacjami i remontami;

  • udział w planowaniu prac utrzymaniowych, udziale w opracowaniu planów wieloletnich;

  • aktualizowanie istniejących instrukcji eksploatacji obiektów hydrotechnicznych oraz opracowywaniu nowych;

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, energetyka, elektroenergetyka, autmatyka;

  • doświadczenie (minimum 3 lata) w realizacji projektów budowlanych, mile widziany udział w projektach elektroenergetycznych;

  • biegła znajomość prawa budowlanego i przepisów powiązanych;

  • biegła znajomość procesu budowlanego;

  • dobra znajomość przepisów BHP;

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) oraz programu AutoCad;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność, rzetelność, terminowość;

  • zorganizowanie oraz praca w zespole.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP (dozorowe);

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji w ramach umowy o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

  • możliwości wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych;

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor Biura Zarządzania Korporacyjnego i Personalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą w Energa OZE SA w Biurze Ochrony Środowiska, prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) w terminie do dnia 31.05.2021 r. do Biura Zarządzania Korporacyjnego i Personalnego w Energa OZE SA w Pruszczu Gdańskim ul. Grunwaldzka 42A lub za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja – Główny specjalista ds. budowlanych lub nr ogłoszenia BL/R/11/2021.

Rozpatrywane będą jedynie oferty spełniające powyższe wymagania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.