Veolia Energia Łódź

Główny Specjalista ds. Budżetowania i Analiz HR

Veolia Energia ŁódźO firmie

  • Ważna jeszcze dzień
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Jadzi Andrzejewskiej 5

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczy w procesie przygotowania rocznego budżetu Spółki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych, poprzez: przygotowanie historycznych danych wsadowych, zebranie założeń budżetowych potrzebnych do sporządzenia planu

  • Kontroluje wykonanie budżetu wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych, poprzez: weryfikację stopnia realizacji budżetu, analizę odchylenia od przyjętych założeń budżetowych, identyfikację przyczyn istotnych odchyleń oraz ustalenie możliwości działań korygujących

  • Wspiera działania związane z rozwojem systemu wynagrodzeń poprzez analizę rynku płac i trendów rynkowych oraz przygotowywanie rekomendacji związanych z polityką wynagradzania

  • Bierze udział w projektowaniu, walidacji i wdrażaniu systemów wynagradzania, premiowania oraz systemów motywacyjnych.

  • Uczestniczy w projektach mających na celu budowanie lub rozwój narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji zarządczych i biznesowych. Zgłasza pomysły mające na celu usprawnienie analiz kontrollingowych.

  • Sporządza analizy i raporty dotyczące zatrudnienia, kosztów pracy, systemów wynagrodzeń, systemów premiowych, nagród oraz innych narzędzi motywacyjnych, na potrzeby wewnętrznej sprawozdawczości zarządczej, w tym: tabele zarządcze, prezentacje na Radę Dyrektorów oraz na Związki Zawodowe, analizy ad hoc.

  • Bierze udział w rozwijaniu systemu benefitów pracowniczych – monitorowanie rozwoju rynku benefitów oraz potrzeb pracowników.

  • Monitoruje stan realizacj porozumień płacowych, postanowień ZUZP i innych regulacji dotyczących wynagrodzeń pracowników Spółki.

  • Wspiera i obsługuje proces zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień dotyczących budżetowania kosztów pracy, optymalizacji kosztów zatrudnienia oraz systemów wynagradzania i premiowania

  • znajomość prawa pracy oraz przepisów, które mają wpływ na wynagrodzenia i plany świadczeń (przepisy związane z ubezpieczeniami społecznymi, opodatkowaniem od osób fizycznych, mile widziana znajomość Ustawy o Związkach Zawodowych

  • zaawansowana znajomość programu Excel i otwartość na pracę w narzędziach Google

  • wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków z dużej ilości danych

  • znajomość języka angielskiego poziom średniozaawansowany - B2

  • Dokładność oraz samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie;

  • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń i udział w projektach;

  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych;

  • dodatkowe 2 dni urlopu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje