Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Compliance i Kontroli Wewnętrznej

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu i realizacja polityki zgodności oraz nadzoru wewnętrznego.

  • Opracowywanie i wdrażanie przepisów wewnętrznych dotyczących systemu kontroli wewnętrznej w Instytucie.

  • Prowadzenie działań weryfikujących oraz zapewnianiających zgodność działania Instytutu i jego pracowników z obowiązującymi przepisami prawa, wytycznymi organów nadzoru oraz wewnętrznymi regulacjami.

  • Identyfikowanie, pomiar, monitorowanie i raportowanie ryzyka braku zgodności w działalności Instytutu. Proponowanie rozwiązań i planowanie działań prewencyjnych.

  • Rewizja i doskonalenie oraz wdrażanie nowych mechanizmów kontrolnych.

  • Budowanie kultury compliance w Instytucie.

  • Przygotowywanie regularnych sprawozdań i raportów zarządczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie – preferowany kierunek prawniczy lub ekonomiczny (mile widziane ukończone studia podyplomowe dot. zgodności).

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli wewnętrznej, compliance, audytu (najlepiej w instytucji państwowej).

  • Doświadczenie w pomiarze ryzyka braku zgodności i jego raportowaniu.

  • Wiedza z zakresu rozwiązań i metodologii przeprowadzania czynności kontrolnych i audytów oraz z obszaru compliance.

  • Umiejętność interpretowania i stosowana przepisów prawa oraz wymogów organów nadzoru.

  • Umiejętność analizy i oceny dokumentacji.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań.

  • Wysoki poziom etyki zawodowej oraz zdolność do budowania transparentnych relacji z Klientami wewnętrznymi.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, formowania argumentów i prezentacji wniosków.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point).

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na stanowisku Głównego Specjalisty.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy