Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista ds. Compliance

INTER PolskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie funkcji compliance w Towarzystwie.
  • Udzielanie porad prawnych organom statutowym oraz przygotowywanie lub opiniowanie pod względem zgodności z przepisami prawa dokumentacji tych organów.
  • Monitorowanie i ocena potencjalnego wpływu zmian w przepisach prawa i orzecznictwie pod kątem działalności Towarzystwa.
  • Identyfikacja, ocena i monitorowanie ryzyka braku zgodności.
  • Raportowanie o zidentyfikowanych nieprawidłowościach.
  • Implementacja przepisów prawa, zasad i standardów do procedur wewnętrznych.
  • Zapewnienie działania organizacji zgodnego z przepisami prawa, wytycznymi, dobrymi praktykami.
  • Nadzór prawny nad prawidłowym wdrażaniem procedur wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Bieżąca obsługa organów statutowych w tym m.in. organizacja posiedzeń, przygotowywanie prezentacji, protokołów i raportów na potrzeby organów statutowych.
  • Przygotowywanie i zarządzanie obiegiem uchwał, regulacji wewnętrznych oraz pełnomocnictw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: prawo),
  • Pełna zdolność do czynności prawnych,
  • Co najmniej pięcioletni staż pracy w kompleksowej obsłudze prawnej instytucji finansowej,
  • Wiedza z zakresu zasad organizacji i funkcjonowania towarzystwa ubezpieczeniowego,
  • Bardzo dobra znajomość procesu legislacyjnego i zasad techniki prawodawczej,
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w zakresie zarządzania zgodnością w instytucji finansowej,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa regulujących funkcjonowanie zakładu ubezpieczeń,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność jasnego formułowania wniosków i wyrażania poglądów,
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy,
  • Dobra znajomość MS Word, MS Excel i MS PowerPoint

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: świadczenie urlopowe, świadczenie świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji).
  • Pakiet medyczny.
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (Dworzec Zachodni).
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Nagrody jubileuszowe powiązane ze stażem pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • jeden krótszy dzień pracy

Główny Specjalista ds. Compliance, Aleje Jerozolimskie 142b, Ochota, Warszawa