Główny Specjalista ds. Controllingu

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki Ciech S.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wysokich standardach działania
    • Pakiet opieki medycznej
    • Dofinansowanie do nauki języka

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Wiedza z obszaru kontroli kosztów firmy produkcyjnej poparta min. 3 letnim doświadczenie na podobnym stanowisku w controllingu produkcyjnym
    • Wiedza z zakresu raportowania do URE i ARE będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości, w tym rachunkowości zarządczej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz systemów HFM. Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności analityczne, inicjatywa, samodzielność, dobra organizacja pracy

    Twoje zadania:

    • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu oraz planu wieloletniego
    • Kontrola realizacji powyższych planów poprzez analizę odchyleń pomiędzy wartościami wynikowymi a planowanymi
    • Sporządzanie analiz w zakresie działalności operacyjnej (m.in. kosztów, rentowności)
    • Uczestniczenie w raportowaniu wyników finansowych
    • Opracowywanie analiz efektywności ekonomicznej zadań rozwojowych
    • Uczestniczenie w procesie rozliczania kosztów produkcji
    • Przeprowadzanie analizy i kontrola KPI

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom