Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. Eksploatacji

ENERGA – OPERATOR S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie uzgodnień dokumentacji projektowych dotyczących budowy i przebudowy sieci elektroenergetycznych.

  • Przygotowanie wymagań technicznych do centralnych zamówień na materiały oraz urządzenia elektroenergetyczne, w tym udział w pracach komisji przetargowych.

  • Projektowanie i wdrażanie standardów w obszarze zarządzania eksploatacją sieci ukierunkowanych na stały wzrost efektywności operacyjnej i kosztowej.

  • Opracowanie zagregowanego w skali Spółki planu rzeczowego i kosztowego prac eksploatacyjnych i remontów.

  • Nadzór nad terminową realizacją planu rzeczowego i kosztowego prac eksploatacyjnych i remontów, w tym prowadzenie sprawozdawczości i raportowanie zarządcze w tym obszarze.

  • Opracowywanie i wdrażanie standardów technicznych sieci elektroenergetycznych, standardów prac na sieci, instrukcji stanowiskowych eksploatacji obiektów i urządzeń elektroenergetycznych, w tym monitorowanie ich stosowania.

  • Prowadzenie stałego monitoringu efektywności kosztowej i operacyjnej procesu zarządzania eksploatacją sieci, w tym identyfikowanie i eliminowanie nieefektywności w tym obszarze.

  • Odpowiedzialność za realizację analiz technicznych i ekonomicznych funkcjonowanie sieci elektroenergetycznej, w tym udział w definiowaniu oraz monitorowaniu KPI w zakresie niezawodności sieci.

  • Udział w opracowaniu Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej.

  • Udział w procesie tworzenia założeń do umów ze Spółkami Segmentu Dystrybucji, w tym definiowanie jakościowych i technicznych standardów realizacji usług eksploatacyjnych i remontowych.

  • Ocena spółek zależnych i podmiotów, z którymi zawarto umowy, w zakresie jakości i kosztów świadczonych usług.

  • Udział w opracowaniu koncepcji rozwoju sieci WN i SN.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika.

  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów Prawa Energetycznego, Prawa Budowlanego oraz rozporządzeń wykonawczych w zakresie dotyczącym elektroenergetyki.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie eksploatacji, budowy lub projektowania infrastruktury elektroenergetycznej.

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne D b.o.n.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolności analityczne z umiejętnością formułowania wniosków związanych w weryfikacją procedur i instrukcji funkcjonujących w obszarze zarządzania eksploatacją sieci elektroenergetycznych.

  • Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania.

  • Kreatywność oraz samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,

  • Umowę o pracę,

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przewiń do profilu firmy