Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Energetycznych

Śnieżka SAO firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki)

    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń oraz prowadzenie ewidencji raportów z wykonanych przeglądów

  • Aktualizowanie dokumentacji technicznej oraz schematów z zakresu funkcjonowania Wydziału Energetycznego

  • Koordynowanie projektów inwestycyjnych w zakresie energetycznym (m.in. budowanie założeń, rekomendowanie rozwiązania, tworzenie harmonogramu oraz odpowiadanie za jego realizację)

  • Wyszukiwanie oraz rekomendowanie obszarów, w których można wprowadzić oszczędności zużycia energii i paliwa gazowego

  • Nadzorowanie infrastruktury zawierającej gazy zubażające warstwę ozonową (tj. urządzenia klimatyzacji, systemy gaszenia, systemy chłodzenia) oraz prowadzenie rejestru FGAZ

  • Przygotowywanie dane oraz aktualizowanie dokumentacji wymaganej do przeprowadzenia audytów energetycznych przedsiębiorstwa

  • Uczestniczenie w przeglądach urządzeń podlegających UDT (tj. kotły, urządzenia sprężonego powietrza)

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego współpracownikom z Wydziału

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektromechanika, automatyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów energetycznych oraz współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług i serwisami specjalistycznymi

  • Posiadasz uprawnienia SEP D+E grupa 1 powyżej 1KV, grupa 2 i 3

  • Posiadasz uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji i urządzeń elektrycznych/cieplnych

  • Systemy BMS/EMS nie są Ci obce

  • Potrafisz posługiwać się oprogramowaniem Autocad czy Eplan

  • Znasz MS Office jak własną kieszeń, a praca w arkuszu Excel nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem

  • Efektywnie planujesz i organizujesz swoją pracę, dotrzymując terminów i podjętych zobowiązań

  • Otwarcie mówisz o swoich pomysłach i dobrze czujesz się w kulturze feedbacku

  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań

  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w biurze w Brzeźnicy, z opcją 1 dzień/tyg. home office

  • Dobry i szybki dojazd – nasze biuro mieści się niedaleko zjazdu z autostrady A4

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

Śnieżka SA

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkudziesięciu krajach. Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy