Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Handlowych

Enspirion Sp. z o.o.O firmie

Enspirion Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Enspirion Sp.z o.o.
Numer ref.: 01/ENSP/JM/2021

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: handel, handel międzynarodowy, zarządzanie, marketing, ekonomia, energetyka;
  • min. 5 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w sektorze:
    • Telekomunikacji
    • Klienta Biznesowego w energetyce;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • wiedza praktyczna w zakresie systemów komunikacji i łączności krytycznej;
  • znajomość branży telekomunikacyjnej;
  • wiedza związana z funkcjonowaniem Krajowego Systemu Elektroenergetycznego - usługi elastyczności (DSR);
  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Klientem;
  • umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych;
  • dobra, samodzielna organizacja pracy własnej.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie aktualnej bazy Klientów;
  • zawieranie umów zgodnie z ofertami;
  • realizacja celów sprzedażowych i zadań kwartalnych;
  • współuczestnictwo w kreowaniu nowych produktów;
  • analiza rynku i ofert konkurencji;
  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów;
  • samodzielne przygotowywanie raportów, dokumentów oraz umów;
  • reprezentowanie spółki na zewnątrz, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę o pracę;
  • elastyczny czas pracy – praca zadaniowa;
  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Cała Polska
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 05.03.2021r.

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych Enspirion Sp. z o. o. dla kandydatów do pracy i zgoda na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” jest równoznaczne z:

- wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji (także uzyskanych podczas przeprowadzania testów weryfikujących przydatność kandydatki/kandydata do danego stanowiska) przez Enspirion Sp z o.o., 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472, w okresie do zakończenia procesu rekrutacji,

- zapoznaniem się z obowiązkiem informacyjnym poniżej.

Przekazanie danych osobowych zwykłych wykraczających poza zakres wskazany w art. 22¹ § 1-2 Kodeksu pracy jest dobrowolne, a ich umieszczenie w przesyłanej aplikacji stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Enspirion Sp. z o. o.

Jeżeli przekazane dane obejmują dane szczególnych kategorii, np. dotyczące zdrowia lub orzeczeń o niepełnosprawności, prosimy o odznaczenie w formularzu aplikacyjnym stosownej zgody (zgoda nr 1), treść zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Enspirion Sp. z o. o. moich danych osobowych szczególnych kategorii, określonych w art. 9 ust. 1 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy na potrzeby realizacji tego procesu rekrutacji ”

Aplikacje, które będą zawierały dane osobowe szczególnych kategorii, ale nie będą opatrzone powyższą klauzulą lub będą zbędne w procesie naboru zostaną zanonimizowane w zakresie danych szczególnych kategorii.

Jeżeli przekazane nam dane mają być przetwarzane w przyszłych naborach, przez okres dłuży niż do zakończenia bieżącego procesu rekrutacji, prosimy o odznaczenie w formularzu aplikacyjnym stosownej zgody (zgoda nr 2), treść zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych na potrzeby realizacji tego procesu rekrutacji przez Enspirion Sp. z o. o., w okresie 6 miesięcy od jego zakończenia, w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Enspirion Sp. z o. o.”

Jeżeli przekazane nam dane mają być przetwarzane w ponowionej rekrutacji na to stanowisko (kandydat rezerwowy), przez okres dłuższy niż do zakończenia bieżącego procesu rekrutacji, prosimy o odznaczenie w formularzu aplikacyjnym stosownej zgody (zgoda nr 3), treść zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zebranych w tym procesie rekrutacji przez Enspirion Sp. z o.o., przez okres 6 miesięcy od jego zakończenia, w związku z umieszczeniem mojej kandydatury na liście rezerwowej wyżej wymienionej rekrutacji”

Informujemy o przysługującym prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Komórka organizacyjna:
Wydział Handlowy

Ogłoszenie archiwalne