Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Inwestycji

ChemobudowaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procedury administracyjne w zakresie procedowania pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, ZDMK, Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, PGW Wody Polskie, gestorami mediów PGE, PSG, WMK, Orange, planowania przestrzennego, warunków zabudowy, ochrony środowiska.

  • Przygotowywanie dokumentów, wniosków, umów, zawiadomień potrzebnych do uzyskania opinii, warunków, decyzji administracyjnych, koniecznych dla realizacji projektu deweloperskiego.

  • Opracowywanie harmonogramów realizacji przygotowania inwestycji deweloperskich.

  • Kontrola jakości i terminowości kontrahentów: biur projektowych, inspektorów nadzoru, inżynierów innych specjalności, wykonawców robót.

  • Aktywny udział w procesie przygotowania i realizacji projektu mieszkaniowego wielorodzinnego na wszystkich jego etapach.

  • Analiza i ocena jakości rozwiązań projektowych.

  • Analiza ryzyk związanych z rozwiązaniami projektowymi, materiałów i technologii budowlanych, decyzjami administracyjnymi, umowami.

  • Kontrola procesu realizacji inwestycji, prowadzenie narad koordynacyjnych na budowie.

  • Kontrola harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz wydatków ponoszonych w ramach projektu inwestycyjnego w tym opiniowanie przerobu.

  • Opracowywanie umów, zleceń, protokołów oraz innych dokumentów na potrzeby realizacji projektu deweloperskiego.

  • Raportowanie do Dyrektora ds. Inwestycji o aktualnym stanie projektu i możliwych zagrożeniach.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy m-y innymi ofertowania, wykonawczym.

  • Utrzymywanie i budowanie relacji z osobami kluczowymi dla projektu.

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane lub pokrewne

  • Minimum 10 - letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów mieszkaniowych wielorodzinnych po stronie dewelopera na każdym etapie przygotowania i realizacji.

  • Znajomość procedur administracyjnych dotyczących realizacji projektów deweloperskich.

  • Znajomość zagadnień dotycząca realizacji budowy.

  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów przedwstępnych, deweloperskich, przyrzeczonych.

  • Doświadczenie przygotowywaniu umów o prace projektowe, w kontaktowaniu robót budowlanych.

  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy zespołowej, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

  • Uczciwość, samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy