Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. Inwestycji

INSTANTA sp. z o.o.O firmie

  • Kawowa 3, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INSTANTA sp. z o.o.

Kawowa 3

Żory

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym

  • uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji

  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów związanych z danym projektem inwestycyjnym

  • udział w procesie przeprowadzanie procesu wyłaniania wykonawców zgodnie z Ustawą o Zamówieniach Publicznych lub wewnętrznymi ustaleniami z przełożonym

  • opracowywanie planów w zakresie remontów i inwestycji wraz z elementami nadzorowania i ich rozliczania

  • kontrolowanie, raportowanie i przestrzeganie harmonogramu robót budowlanych dla danych projektów inwestycyjnych

  • rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • zarządzanie dokumentacją projektową

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ze wskazaniem na profil budowlany, architektura

  • doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych EPC,EPCM;

  • doświadczenie w stosowaniu przepisów kodeksu postępowania administracyjnego

  • udokumentowany co najmniej trzyletni staż pracy w zakresie nadzoru inwestorskiego

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno – budowlanym

  • umiejętność sporządzania i oceny kosztorysów inwestorskich;

  • znajomość obowiązujących ustaw i przepisów w zakresie budowlano - inwestycyjnym

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie

  • dobra znajomość programów AutoCad, Norma i pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników

  • możliwość realizacji dużych projektów w skali krajowej i międzynarodowej