Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny specjalista ds. inwestycyjno-budowlanych

"CENTRUM SŁUCHU I MOWY" - sp. z o.o.

  • Mokra 7, Kajetany (pow. pruszkowski)
    Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Mokra 7

Kajetany (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją prac inwestycyjnych Grupy MEDINCUS

  • Dopełnianie formalności w urzędach niezbędnych przy prowadzeniu prac inwestycyjnych

  • Prowadzenie nadzoru nad pracami remontowymi w placówkach Grupy MEDINCUS

  • Nadzorowanie i rozliczanie wykonawców z realizacji prac remontowych oraz inwestycyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji (książek) obiektu budowlanego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Posiadanie znajomości zagadnień z zakresu wdrażania projektu, zarządzania projektem, rozliczania i sprawozdawczości projektu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem branży

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Możliwość udziału w kursach, konferencjach i szkoleniach

O nas

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych.