Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Kontroli Dokumentacji Medycznej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dyrekcja Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu

    ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

    Głównego Specjalisty ds. Kontroli Dokumentacji Medycznej
    Miejsce pracy:Poznań

    Zadania:

    • Bieżąca i długofalowa (zgodnie z założonym planem) kontrola obowiązującej na terenie szpitala dokumentacji medycznej wewnętrznej - indywidualnej i zbiorczej; pod kątem obowiązujących przepisów i uregulowań wewnętrznych szpitala
    • Opracowanie i przedkładanie Naczelnemu Lekarzowi Szpitala rocznego szczegółowego planu kontroli z podziałem na kwartały
    • Opracowanie i przedkładanie Naczelnemu Lekarzowi Szpitala bieżących, półrocznych i rocznych sprawozdań z przeprowadzonych czynności kontrolnych i innych wykonanych zadań
    • Kontrola realizacji wewnętrznych decyzji pokontrolnych
    • Podejmowanie innych działań mających na celu prawidłowe prowadzenie dokumentacji medycznej na terenie Szpitala
    • Kontrola doraźna w innych zakresach zleconych przez członków Dyrekcji Szpitala
    • Realizacja innych czynności zleconych przez Dyrekcję Szpitala, a nieobjętych powyższym zakresem

    Wymogi ogólne:

    • Wykształcenie: wyższe magisterskie lub wyższe licencjackie
    • Doświadczenie: min 2 lata pracy w szpitalu
    • Wiedza praktyczna: w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (rozporządzenie MZ w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania)

    Wymogi dodatkowe:

    • Pożądane umiejętności: organizowania, przewidywania, motywowania, rozwiązywania konfliktów, współpracy, szybkiego reagowania
    • Dodatkowe atuty: kreatywność, komunikatywność, operatywność, kultura osobista, postawa etyczna
    Osoby zainteresowane, prosimy o składanie aplikacji w terminie 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia:
    • drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj
    • bezpośrednio u Gł. Specjalisty ds. Polityki Personalnej
      (kontakt telefoniczny pod numerem 61 869 12 11)
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie treści zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    Jeśli chcą Państwo, by CV pozostało u nas na potrzeby kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.”

    Prosimy również o zapoznanie się z treścią dołączonego do ogłoszenia obowiązku informacyjnego dla kandydatów do pracy.