Oferta pracy

Główny specjalista ds. kontroli finansowej

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

  • Barska 28/30, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Barska 28/30

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w sferze budżetowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów,

  • co najmniej 8-letnie doświadczenie pracy w komórkach finansowych w jednostkach sektora finansów publicznych, preferowane w państwowych jednostkach budżetowych,

  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • bardzo dobra znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, rozporządzeń wykonawczych do ustawy o finansach publicznych,

  • biegła znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, planowania i realizacji budżetu,

  • praktyczne doświadczenie związane ze stosowaniem przepisów dotyczących egzekucji administracyjnej,

  • bardzo dobra umiejętność analizowania dokumentów, w tym aktów prawnych oraz samodzielnego formułowania wniosków,

  • umiejętność analizy danych finansowych,

  • profesjonalizm, umiejętność pracy w zespole oraz organizacja własnego czasu pracy, komunikatywność,

  • doświadczenie w pracy w instytucji kontrolnej lub na stanowisku kontrolnym lub odbycie studiów podyplomowych z zakresu kontroli i audytu,

  • znajomość zagadnień związanych z realizacją kontroli wewnętrznych,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych.

Dodatkowe informacje

  • Dokumenty należy składać w terminie do dnia 23 sierpnia 2022 r.

  • Szczegółowe informacje na stronie: www.bip.gov.pl