Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Milejów (pow. łęczyński), lubelskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Główny Specjalista
    ds. Kontroli Jakości
    Miejsce pracy: Milejów (pow. łęczyński)
    Nr ref.: to 22/03/2018

    Zakres obowiązków:

    • organizacja kontroli jakości i procesu produkcyjnego,
    • nadzór nad realizacją i weryfikacja planów kontroli i badań,
    • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie i doskonalenie Systemu Jakości działającego w firmie,
    • weryfikacja zgodności funkcjonowania systemu z aktualnymi wydaniami normy ISO i innych norm z zakresu systemów Jakościowych,
    • inicjowanie działań zmierzających do rozwoju i doskonalenia systemu jakości,
    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu jakości,
    • optymalizacja procesów i procedur obowiązujących w Spółce,
    • dokumentowanie systemu jakości,
    • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, dostawców oraz reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikujących,
    • nadzór nad realizacją niezbędnych działań korygujących, zapobiegawczych, doskonalących oraz poaudytowych,
    • koordynacja i nadzór nad audytami zewnętrznymi oraz kontrola realizacji działań z nimi związanych, współpraca z jednostkami zewnętrznymi,
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu SZJ.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (w zakresie technologii żywności, biotechnologii lub chemii spożywczej),
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przetwórstwo owocowo warzywne),
    • znajomość zagadnień Systemów Zarządzenia Jakością w tym wymagań norm ISO,
    • znajomość zagadnień technologii żywności,
    • znajomość systemu HACCP  BRC/IFS,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość obsługi pakietu MS office.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV
    klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)