Główny Specjalista ds. kontroli wewnętrznej w Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

SALES HR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie tematów do okresowego i rocznego planu kontroli oraz jego przeprowadzanie, łącznie z dokumentacją

  • weryfikacja realizacji zaleceń pokontrolnych

  • prowadzanie ewidencji umów oraz kontroli finansowej w zakresie ich prawidłowego procedowania oraz zgodności realizacji z warunkami zapisanymi w umowach

  • prowadzenie ewidencji : kontroli wewnętrznych, zewnętrznych

  • koordynacja procesu zarządzania ryzykiem min : komunikacji, danych

  • stała współpraca z pracownikami komórek organizacyjnych w zakresie udzielania informacji

  • prowadzanie bieżącej korespondencji w zakresie pism wychodzących

  • należyte zabezpieczanie i przechowywanie dokumentów

  • przestrzeganie tajemnicy służbowej

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie min 2 lata w realizacji zadań związanych z kontrolą wewnętrzną lub nadzorem lub compliance lub audytem

  • znajomość zagadnień związanych z metodyką i technikami prowadzenia kontroli wewnętrznej, standardami kontroli zarządczej, procesami zarządzania ryzykiem

  • wykształcenie wyższe (finanse/controlling/rachunkowość)

  • umiejętność wnioskowania i formułowania ocen, pisania streszczeń i rekomendacji, wraz z wnioskami.

  • znajomość MS Excel

  • odpowiedzialność, terminowość

  • mile widziane : doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych oraz znajomość zasad gospodarki budżetowej dla jednostek sektora finansów publicznych

Pracodawca oferuje

  • bardzo stabilną pracę w jednostce publicznej w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie trzyskładnikowe : podstawa + dodatek służbowy + premia uznaniowa / co miesiąc

  • dodatkowe nagrody jubileuszowe

  • pakiet socjalny, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia medycznego, wykupienia karty Multisport

  • ciekawe wyzwania - praca stacjonarna w siedzibie przy ul Wiejskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie