Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny specjalista ds. kontrolingu

Energa Wytwarzanie S.A.

Grunwaldzka 42A

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprawozdawczości zarządczej zgodnie z zasadami nadzoru właścicielskiego w Grupie Kapitałowej;

  • udział w procesie budżetowania Spółki, weryfikacja oraz nadzór nad procesem budżetowania Spółek zależnych;

  • analiza i monitorowanie wykonania planu ekonomiczno-finansowego Spółki oraz Spółek zależnych;

  • sporządzanie bieżących sprawozdań i analiz ekonomiczno-finansowych dla potrzeb Zarządu, organów nadzoru i jednostek GK ENERGA;

  • opracowywanie i raportowanie danych operacyjnych Spółki;

  • sporządzanie prezentacji oraz informacji zarządczych;

  • opiniowanie wniosków na Zarząd w zakresie finansowym;

  • przeprowadzanie testów na utratę wartości;

  • sporządzanie długoterminowych planów finansowych Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - ekonomia, kontroling, finanse;

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość MS Office na poziomie średniozaawansowanym;

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z całą organizacją.

Mile widziane

  • znajomość MSSF(głównie MSR36);

  • znajomość systemu SAP;

  • znajomość branży energetycznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji w ramach umowy o pracę;

  • umowę o pracę;

  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

  • Osoby zainteresowane pracą w Energa Wytwarzanie SA w Departamencie Finansów i Analiz Ekonomicznych/Wydział Kontrolingu i Analiz Ekonimicznych, prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) w terminie do dnia 31.07.2022 r. Prosimy o podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja – Główny specjalista ds. kontrolingu lub nr ogłoszenia GBP/R/30/2022.

Energa Wytwarzanie S.A. to spółka należąca do Grupy Energa wchodzącej w skład Grupy PKN ORLEN. Prowadzi działalność w obszarze wytwarzania energii elektrycznej z OZE oraz świadczy usługi systemowe. Spółka zarządza największą w kraju przepływową Elektrownią Wodną we Włocławku, Elektrownią Szczytowo-Pompową w Żydowie, 44 małymi elektrowniami wodnymi zlokalizowanymi głównie w północnej Polsce. Dodatkowo spółka eksploatuje 6 farm wiatrowych zlokalizowanych w północnej i środkowej Polsce oraz 2 elektrownie fotowoltaiczne w Gdańsku i Czernikowie.

Przewiń do profilu firmy