Ta oferta pracy jest nieaktualna od 581 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Księgowości - Główny Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Finansowania Przedsiębiorstw Sp. z o.o.

    Jesteśmy spółką działającą na rynku usług finansowych (pożyczki, faktoring, nieruchomości). Siedziba spółki mieści się w Krakowie, działamy zawsze etycznie i zgodnie z przepisami. Poszukujemy samodzielnej księgowej do prowadzenia księgowości spółki.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: GK II/2016

    OBOWIĄZKI

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i rejestrów podatkowych, fakturowanie i rozliczanie umów,
    • Przygotowanie sprawozdań finansowych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych w obszarze CIT, VAT, PCC, podatek od nieruchomości,
    • Zapewnienie terminowego zamknięcia okresów księgowych,
    • Opiniowanie zawieranych przez spółkę umów pod względem podatkowym,
    • Nadzór nad ewidencją przychodów i kosztów,
    • Udział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych,

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe z zakresu księgowości,
    • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 4 lata,
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Systematyczność i terminowość

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt z działalności gospodarczej,
    • Spokojną pracę w niestresującej atmosferze,
    • Możliwość odbycia szkoleń i dodatkowych kursów,
    • Elastycznie podchodzimy do godzin pracy,

    Nie jesteśmy zainteresowani ofertami współpracy biur rachunkowych.

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015 roku, poz. 2135).

    Dokumenty należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.