Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej

PGE Dystrybucja S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF,

  • udział w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych z zakresu CIT, VAT, akcyza,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • udział w opracowywaniu i aktualizowaniu standardów, procedur i innych regulacji w zakresie rachunkowości, sprawozdawczości, zasad polityki podatkowej i dokumentacji cen transferowych przyjętych w Spółce,

  • współpraca ze spółkami w grupie kapitałowej i z oddziałami Spółki,

  • nadzór nad inwentaryzacją w Spółce,

  • współpraca przy audytach sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w księgowości

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu MSR/MSSF i UOR

  • Znajomość prawa podatkowego z zakresu podatków CIT, VAT, akcyza

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość programu SAP FI

  • Wymagane kompetencje: Rozwiązywanie problemów, Orientacja na jakość, Myślenie analityczne, Samodoskonalenie, Organizacja i planowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy