Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. księgowości

  • Mysłowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Farmanea to spółka działająca w ramach grupy kapitałowej  INVESTCARE i  stanowi centrum usług wspólnych w ramach usług księgowych i kadrowo – płacowych dla całej organizacji.

    FARMANEA Sp. z o.o. zapewnia odpowiednie standardy obsługi zarówno merytorycznej jak i technicznej. Zasadniczym celem działalności Spółki jest zapewnienie profesjonalnych i optymalnych kosztowo usług w obszarze szczególnie wrażliwym czyli w obszarze prawa podatkowego i prawa pracy. Zatrudnieni pracownicy to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem zawodowym. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Mysłowice

    Opis stanowiska:

    • księgowanie, analizy i uzgodnienia w systemie księgowym
    • zamknięcia miesiąca oraz uzgodnienia kont
    • prowadzenie ewidencji wspomagających księgowania i uzgodnienia sald wybranych kont
    • rozliczenia z dostawcami i odbiorcami
    • przygotowywanie deklaracji i informacji podatkowych (VAT, CIT)
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami spółki
    • przekazywanie do urzędów skarbowych, statystycznych i innych instytucji zewnętrznych sprawozdań
      i informacji finansowych wymaganych przepisami prawa
    • wsparcie merytoryczne członków zespołu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość lub finanse)
    • min. 3- letnie doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku w obszarze pełnej księgowości
      w działach finansowo-księgowych lub biurach rachunkowych
    • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości
    • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych
    • mile widziane ukończone dodatkowe kursy z zakresu: księgowości, finansów i podatków
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • komunikatywność, skrupulatność i dokładność
    • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze
    • zdobycie nowych doświadczeń w branży farmaceutycznej
    • cykliczne szkolenia branżowe
    • możliwość rozwoju i awansu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Farmanea sp. z o.o., ul. Białobrzeska 45, 41-409 Mysłowice, będącego Administratorem Danych w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/a, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo do dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami