Oferta pracy

Główny specjalista ds. księgowości

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w WarszawieO firmie

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Marymoncka 34

Warszawa

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie poszukuje osoby na:

Termin składania ofert upływa 15.12.2020 r.

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych.
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych.
  • Kontrola kosztów i przychodów.
  • Nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów księgowych.
  • Analiza i uzgadnianie sald na kontach.
  • Czynny udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku.
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań okresowych i rocznych.
  • Udział w tworzeniu planu rzeczowo-finansowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, ekonomii lub pokrewne.
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące całokształt zagadnień księgowych preferowane w jednostkach finansów publicznych.
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego.
  • Wiedza i doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych.
  • Znajomość programów finansowo – księgowych klasy ERP.
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel.
  • Zdolności analityczne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych.
  • Doświadczenie w rozliczaniu środków finansowych pochodzących z funduszy strukturalnych i budżetu Państwa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w sektorze finansów publicznych (umowa o pracę).
  • Prace w przyjaznym i prężnie działającym zespole.
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowych ambicji.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Dokumenty można składać za pomocą przycisku aplikowania w terminie do 15.12.2020 r.

Warunkiem niezbędnym do przystąpienia do rekrutacji jest dołączenie podpisanego Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych (wraz z załączoną klauzulą informacyjną wg wzoru obowiązującego w AWF Warszawa. Wzór dostępny na stronie internetowej w zakładce

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Złóż aplikację, za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy