Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. Księgowych

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Twoje zadania:

  • wystawianie faktur wewnętrznych dla importu usług
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • ustalanie obowiązku podatkowego dla VAT
  • weryfikacja dokumentów potwierdzających wykonanie usługi dla potrzeb podatkowych
  • dekretacja, rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • naliczanie i księgowanie odsetek niezapadłych
  • analiza i prowadzanie zestawień w zakresie sprzedaży usług certyfikacji wyrobów medycznych
  • przygotowywanie danych do sprawozdań GUS, DNU-1K, BS, PNT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,  z zakresu finansów, kontrolingu, rachunkowości, księgowości lub pokrewne
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • certyfikat samodzielnego księgowego
  • zaawansowanej znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość systemu Sage Symfonia ERP, FK, Handel, ST, BI Sage
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • zaangażowanie, dokładność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w zakresie systemów jakości - posiadamy własne centrum szkoleniowe
  • możliwość przystąpienia do  prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego - etutor, zajęcia stacjonarne
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

Ogłoszenie archiwalne