Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Lean Management

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W T-Mobile Polska S.A. wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: KZ/SPM-MP

    Zakres obowiązków
    • Prowadzenie i nadzór nad projektami wspierających w całej organizacji budowanie kompetencji ciągłego doskonalenia.
    • Planowanie i wdrażanie zmian zapewniających skuteczne i konsekwentne działanie zgodnie z zasadami i praktykami Lean Management.
    • Dostarczanie regularnego feedbacku i opracowywanie rekomendacji dotyczących efektywnego stosowania nowego podejścia oraz budujących zaangażowanie i promujących postawy niezbędne do stałego poszukiwania nowych, skutecznych metod działania.
    • Zarządzanie i wsparcie kadry menedżerskiej we wdrażaniu narzędzi LMS oraz utrwalaniu nowych umiejętności.
    • Wspieranie transformacji na wszystkich poziomach organizacji poprzez mentoring i coaching dla menedżerów, wspieranie zespołów w wykorzystywaniu narzędzi LMS, planowaniu i implementacji nowych standardów pracy oraz efektywnym zarządzaniu zmianą.

    Wymagania
    • min.3 letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami w obszarach Lean, Six Sigma, Operational Excellence lub podobnych.
    • Potwierdzone w praktyce umiejętności opracowywania strategii oraz przekładania złożonych koncepcji w klarowny plan działania,
    • Doskonałe umiejętności analityczne.
    • Doświadczenie współpracy z kadrą zarządzającą, gotowość oraz odpowiednie kwalifikacje do pełnienia roli wiarygodnego doradcy na wyższej kadry menedżerskiej.
    • Umiejętność zarządzania wieloma priorytetami.
    • Wyróżniające umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne.
    • Przygotowanie do facylitacji pracy zespołów, prowadzenia negocjacji oraz budowania konsensusu.
    • Samodzielność w działaniu, pozytywne nastawienie, postawa typu „can do”.
    • Biegła znajomość języka angielskiego.

    Naszym przyszłym pracownikom gwarantujemy najlepsze warunki do osiągania wyników i rozwoju oraz doskonałą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego na adres: praca@t-mobile.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila.

    W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 12, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

    Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    T-Mobile Polska S.A.
    ul. Marynarska 12
    02-674 Warszawa

    www.t-mobile.pl

    praca@t-mobile.pl