Oferta pracy

Główny specjalista ds. obronności i bezpieczeństwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jagiellońska 55

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i koordynacja prac badawczych pojazdów i innych wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa

  • sporządzanie raportów z badań

  • analiza dokumentacji technicznej

  • obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej

  • aktualizacja wiedzy z zakresu wymagań prawnych i normatywnych

  • udział w badaniach inżynierskich wykonywanych zgodnie z dokumentami normatywnymi

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym

  • wykształcenie wyższe techniczne (minimum tytuł magistra inżyniera), preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, transport lub pokrewne

  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów

  • znajomość jęz. angielskiego – min. poziom B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS- Office

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych

  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej, nastawienie na realizację celu

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • gotowość do poddania się postępowaniu sprawdzającemu celem upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. C+E

  • znajomość wymagań normy ISO/IEC 17025

  • doświadczenie w badaniach na zgodność z Normami Obronnymi i innymi dokumentami normatywnymi w zakresie badań pojazdów

  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz sprawne posługiwanie się narzędziami warsztatowymi

To oferujemy

  • ruchomy czas pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, studia, szkolenia)

  • udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych

  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy

  • bezpłatne miejsce parkingowe

  • pakiet socjalny - dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, dofinansowanie do kart Medicoversport

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie w korzystnej cenie (odpłatnie)

  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej w korzystnej cenie (odpłatnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • pakiet opieki medycznej

DODATKOWE INFORMACJE

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W związku z zagrożeniem wywołanym przez SARS-CoV-2 (COVID-19), możliwe jest przeprowadzenie kolejnych etapów naboru w sposób zdalny (online) w ramach wideokonferencji. Aplikowanie na ww. stanowisko oznacza akceptację takiej formy selekcji kandydatów.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50 ust. 4 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (Dz.U. 2020 poz. 2098, z późn. zm.) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie motoryzacji. W ramach swojej działalności Instytut realizuje inwestycje na rzecz utrzymania i rozwoju infrastruktury badawczej w tym aparatury badawczej i pomiarowej.

Przewiń do profilu firmy