Oferta pracy

Główny Specjalista ds. oferowania (elewacje)

Skanska S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleja "Solidarności" 173

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie oferowania robót elewacyjnych w tym m.in. sporządzanie zapytań ofertowych, kompleksowe przygotowanie ofert (zapewnienie spełnienia wymogów formalnych), zbieranie i analiza ofert podwykonawców, przygotowywanie ofert cenowych, udział w negocjacjach, analiza SIWZ pod kątem wymogów PZP, analiza ofert konkurencji pod kątem spełnienia wymagań PZP oraz SIWZ

  • współpraca z  Podwykonawcami, Projektantami, Inspektorem nadzoru i dostawcami systemów elewacyjnych

  • sporządzanie harmonogramów montażu fasad

  • szacowanie i przewidywanie ryzyk w realizacji

  • analiza dokumentacji projektowej oraz proponowanie rozwiązań zamiennych

  • proponowanie optymalizacji zarówno w fazie projektowej jak i wykonawczej

  • udział w spotkaniach projektowych i realizacyjnych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w branży związanej z realizacją fasad

  • posiadasz umiejętność sporządzania kosztorysów

  • posiadasz znajomość programu kosztorysowego NORMA oraz znajomość cen materiałów i usług

  • posiadasz uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi – mile wdziane

  • umiesz tworzyć harmonogramy realizacyjne

  • znasz rynek firm fasadowych

  • potrafisz obsługiwać programy: Auto-Cad, MS Project, pakiet MS Office

  • dobrze organizujesz swoją  pracę

  • jesteś osobą komunikatywną

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwość współpracy ze specjalistami z różnych branży w ramach budownictwa ogólnego

  • możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku

  • pracę w oparciu o wysokie standardy BHP

  • kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku

  • umowę o pracę

  • rozliczanie nadgodzin

  • szeroką ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, system premiowy, Multisport, wczasy pod gruszą, szkolenia dla pracowników)

  • wolontariat pracowniczy

  • programy wymany międzynarodowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Przewiń do profilu firmy