Oferta pracy

Główny specjalista ds. Ofertowania - Kosztorysant

Michael Page

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Ogólnopolska firma budowlana z wieloletnią historią, specjalizująca się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji infrastrukturalnych w zakresie budownictwa kolejowego oraz tramwajowego.

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie oraz przygotowywanie ofert przetargowych

  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót

  • Kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców

  • Kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert oraz wycen od potencjalnych dostawców i podwykonawców

  • Raportowanie kosztów związanych z zaawansowaniem i postępem robót

  • Szczegółowa analiza dokumentacji przetargowej,

  • Wdrażanie nowych materiałów i technologii

  • Wsparcie w kontraktacji podwykonawców,

  • Wykonywanie kosztorysów i obmiarów na potrzeby rozliczeń z Zamawiającym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (kierunkowe)

  • Min. 3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku,

  • Doświadczenie przy dokumentacji przetargowej w ramach PZP

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość oprogramowania - NORMA

  • Uprawnienia budowlane (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne