Oferta pracy

Główny specjalista ds. optymalizacji procesów

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.

  • Matejki 57, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Matejki 57

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu procedur, regulaminów, dokumentacji i instrukcji,

  • koordynacja i nadzorowanie realizacji działań w obszarze doskonalenia procesowego oraz wdrażania metodologii i narzędzi w tym zakresie,

  • optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów usługowych realizowanych w spółce; inicjowanie i implementacja nowych rozwiązań m.in. w celu poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu trwania procesu czy redukcji kosztów,

  • identyfikacja i eliminacja strat w procesach działających w spółce,

  • tworzenie planów usprawnień, analiza zasobów i zagrożeń,

  • standaryzacja nowo wdrożonych i obecnych procesów,

  • wsparcie kierowników działów w budowaniu i analizie istniejących procesów,

  • planowanie i zarządzanie realizacją projektów,

  • udział we wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego,

  • bieżące prowadzenie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnianiem procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • umiejętność w zakresie identyfikacji problemów,

  • doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań informatycznych,

  • doświadczenie w zakresie standaryzacji procesów,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość środowiska Lean&Kaizen – potwierdzona certyfikatem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to 12,5 tysiąca lokali - mieszkań i usługowych. Spółka posiada blisko 1100 budynków oraz ma udziały w niemal 700 wspólnotach mieszkaniowych.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to blisko 30 tysięcy osób, którzy zamieszkują w miejskim zasobie. To mniej więcej tyle co liczba mieszkańców Gibraltaru czy Republiki San Marino. Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali przekracza kilometr kwadratowy.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to ponad 300 pracowników będących do dyspozycji poznaniaków każdego dnia, którzy pracują w 7 biurach zlokalizowanych na terenie całego Poznania.

Przewiń do profilu firmy