Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Planowania i Analiz Biznesowych

T-Mobile

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SAS

O projekcie

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów przychodowych i kosztowych

  • Projektowanie i wdrażanie raportów cyklicznych oraz dashboardów

  • Przygotowywanie analiz wspierających podejmowanie decyzji biznesowych

  • Kontrola realizacji budżetu, analiza odchyleń

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w analizie danych oraz przygotowaniu rekomendacji biznesowych

  • Umiejętność pracy na środowisku SAS Guide lub SQL

  • Znajomość MS Excel

  • Nastawienie na usprawnianie procesów raportowych

  • Zaangażowanie i proaktywna postawa

  • Znajomość Tableau będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/ imienin

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz

  • Dostęp do platform szkoleniowych, które podniosą Twoją wiedzę

  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!

  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach oraz benefity, o których przeczytasz poniżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • platforma benefitowa

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z managerem

4

Witaj w T-Mobile!

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy