Główny Specjalista ds. Planowania i Utrzymania Sieci IP

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Administracja i utrzymanie urządzeń sieciowych w segmencie sieci Korporacyjnej i Data Center;
  • Wprowadzenie i utrzymywanie standardów konfiguracyjnych routerów, przełączników, firewalli, load-balancerów;
  • Współpraca z dostawcami sprzętu sieciowego oraz integratorami w zakresie testów, wdrożeń i rozbudowy sieci;
  • Uczestnictwo w projektach integracji serwisów i platform IT i NT w Data Center;
  • Ewaluacja i ocena techniczna, przeprowadzanie testów oraz wdrożeń nowych rozwiązań i produktów sieciowych w obszarze sieci Korporacyjnej i Data Center;
  • Uczestnictwo w projektach budowy i utrzymania sieciowych rozwiązań chmurowych opartych na technologiach Kubernetes, Openstack, VmWare NSX;
  • Rozwój narzędzi i usług realizujących automatyzację sieciową;
  • Współpraca w grupie DT w obszarze współdzielonych centrów serwisowych oraz projektach sieci IP.

W realizacji zadań wykorzystasz:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenia w pełnieniu analogicznej roli;
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (routing IPv4/IPv6, switching Ethernet/MPLS, VxLAN, WLAN, load balancing) i bezpieczeństwa (802.1x, IPSEC, TLS, Firewalling);
  • Znajomość zagadnień chmurowych oraz technologii wirtualizacji sieciowej (NFV);
  • Mile widziana znajomość Linux OS oraz Kubernetes;
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu sieciowym oraz rozwiązań automatyzacji;
  • Wysokie zdolności interpersonalne, organizacja pracy, dyscyplina i umiejętność współpracy na wielu poziomach organizacji włączając Klientów Wewnętrznych oraz Dostawców;
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą swobodną komunikację biznesową i techniczną.

Jeśli chcesz pracować wśród najlepszych ekspertów zapraszamy do aplikowania!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy