Oferta pracy

Główny Specjalista ds. PPOŻ

Pos GroupO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 lip 2021
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

Do naszego Zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia dostosowana do Twoich preferencji ( B2B, umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport
  • dofinansowanie do usług mobilnych i stacjonarnych Orange
  • dostęp do pracowniczych strefy licytacji z atrakcyjnymi nagrodami
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Główne obowiązki:

  • przygotowanie i koordynowanie procesu dotyczącego inwestycji i remontów związanych z pracami ppoż. i OC w nieruchomościach użytkowanych przez OPL
  • kontrola przestrzegania wymagań prawnych i procedur ppoż. na terenie nieruchomości OPL
  • analiza zagrożeń oraz zapewnienie ochrony przeciwpożarowej obiektów OPL zgodnie z wymogami prawa
  • reprezentowanie OPL przed organami administracji państwowej (m.in. Państwowa Straż Pożarna)
  • wsparcie w zakresie zarzadzania kryzysowego
  • Obrona Cywilna w nieruchomościach OPL
  • zabezpieczenie interesów OPL w zakresie ppoż. w sprzedawanych nieruchomościach

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • świadectwo ukończenia szkolenia dla Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej
  • doświadczenie w zakresie ochrony ppoż. i OC – mile widziane
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne