Oferta pracy

Główny Specjalista ds. pracowniczych i BHP

Teatr Polski im. Hieronima KonieczkiO firmie

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki

Aleje Adama Mickiewicza 2

Bydgoszcz

Teatr Hieronima Konieczki w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, na zastępstwo
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze w instytucji kultury
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • minimum półroczne doświadczenie na podobny stanowisku,
  • znajomość obsługi procesów kadrowych
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość obsługi programu Optima
  • dobra znajomość prawa pracy (z uwzględnieniem rozliczania i ewidencji czasu pracy), zapisów ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, rozporządzeń oraz ustaw związanych z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenie, aneksy, zaświadczenie itp.)
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy: urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych
  • administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • sporządzanie zgłoszeń do ZUS
  • sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb ZUS oraz GUS oraz deklaracji PFRON
  • sporządzanie umów o dzieło oraz umów zlecenie
  • prowadzenie dokumentacji związanych z ochroną danych osobowych oraz nadzór nad ochroną danych
  • monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań
  • współpraca w zakresie medycyny pracy oraz BHP

Do CV prosimy o dołączanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Teatr Polski im. Hieronima Konieczki z siedzibą w Bydgoszczy (85-071), ul. Aleja Adama Mickiewicza 2, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Główny Specjalista ds. pracowniczych i BHP. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Dział Kadr
Teatr Polski im. Hieronima. Konieczki w Bydgoszczy
85-071 Bydgoszcz, Al. Mickiewicza 2, tel. 52/33 97 828

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy