Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. Prawnych

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SAO firmie

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA

Rybnicka 6c

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna Spółki we wszystkich jej wymiarach, tworzenie i akceptacja umów handlowych, doradztwo, udział w negocjacjach kontraktowych;

  • udzielanie porad i opinii prawnych;

  • opracowywanie oraz opiniowanie, uzgadnianie i wydawanie wewnętrznych aktów normatywnych, poleceń służbowych, regulaminów i instrukcji oraz pełnomocnictw, prokur i upoważnień wydawanych w Spółce;

  • opracowywanie projektów dokumentów prawnych z zakresu podstaw prawnych funkcjonowania Spółki;

  • prowadzenie sądowej i komorniczej windykacji należności;

  • prowadzenie postępowań prawnych (sądowych, administracyjnych itp.) w charakterze pełnomocnika procesowego Spółki.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe prawnicze;

  • 5 letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego w dziale prawnym lub kancelarii;

  • posiadanie uprawnień zawodowych rady prawnego;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • posiadanie prawa jazdy kat. „B”;

  • znajomość języka angielskiego;

  • doświadczenie we wsparciu prawnym przedsiębiorstwa energetycznego (energetyka i ciepłownictwo);

  • zdecydowanie w działaniu;

  • umiejętność podejmowania decyzji;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

  • dobra organizacja pracy;

  • gotowość podejmowania wyzwań;

  • nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań;

  • nastawienie na rozwój swoich umiejętności;

  • samodzielność w pracy;

  • zaangażowanie, wytrwałość, sumienność.

Warunki zatrudnienia na rekrutowanym stanowisku:

Główny Specjalista ds. Prawnych , kat. 8; stawka od 3 540 do 5 310 zł (dla umowy na 3/5 etatu).