Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. projektów w Dziale Rozwoju Technicznego

Lajkonik SnacksO firmie

Lajkonik Snacks

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych

  • prowadzenie projektów zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami

  • raportowanie do struktur międzynarodowych statusu realizacji prowadzonych w dziale projektów

  • udział w projektach technologicznych, inwestycyjnych, zakupowych w charakterze wsparcia i konsultanta technicznego

  • nawiązywanie współpracy oraz negocjacje z dostawcami celem dopasowania najlepszych rozwiązań technicznych i handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowana mechanika lub automatyka

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym związanym z realizacją inwestycji technicznych i infrastrukturalnych – mile widziane w przemyśle spożywczym

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych

  • znajomość metodyk i narzędzi z zakresu zarządzania projektami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów typu CAD

  • mile widziana znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa produkcji żywności oraz umiejętność ich praktycznego stosowania w przemyśle spożywczym

  • samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

  • podstawowa znajomość prawa pracy i zasad BHP

To oferujemy

  • ambitną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku, imprez kulturalnych itp.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna