Główny Specjalista ds. Promocji i Marketingu

Polski Holding Obronny sp. z o.o.

  • Fort Wola 22, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Fort Wola 22

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii działań marketingowych i wizerunkowych

  • Kreowanie marki

  • Organizacja i nadzór eventów

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i informacyjno - promocyjnych,

  • Analiza działania konkurencji,

  • Analiza efektywności prowadzonych działań i raportowanie wyników

  • Prowadzenie i aktualizacja profilu w social media (Facebook, Instagram, LinkedIn)

  • Kontakty z podwykonawcami w tym negocjowanie warunków handlowych i koordynacja zamówień

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z agencjami PR i marketingowymi

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (marketing, organizacja i zarządzanie itp.)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość nowoczesnych trendów oraz narzędzi związanych z realizacją działań marketingowych (w szczególności za pomocą Internetu)

  • Znajomość mechanizmów i narzędzi przydatnych do obsługi social mediów

  • Umiejętność pisania różnorodnych treści i dostosowywania komunikacji do typu odbiorcy

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenie kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach,

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy w godzinach 7.00 – 9.00

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w profesjonalnym zespole,

  • Darmowy parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Polski Holding Obronny sp. z o.o. jest jednym z największych udziałowców narodowego koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA. skupiającej ponad 60 firm oraz zatrudniającej 17 tys. pracowników. Jesteśmy Spółką Skarbu Państwa, której uprawnienia właścicielskie realizuje Ministerstwo Aktywów Państwowych. Naszym głównym odbiorcą usług i produktów są podmioty funkcjonujące w szeroko rozumianym obszarze infrastruktury wrażliwej Państwa, takie jak obiekty sektora zbrojeniowego, produkcyjne, centra badawcze i inne obiekty wymagające spełnienia wysokich standardów obsługi i gwarancji zapewnienia poufności.

Nasze cel to świadczenie usług na najwyższym poziomie i respektowanie godnych i transparentnych warunków zatrudnienia naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy