Główny Specjalista ds. R&D

  • Dobrzyca (pow. pleszewski), Pleszew, Jarocin, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 01.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy rozwijającą się firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu specjalizującą się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B, głównie na rynkach eksportowych. Dzięki naszej elastyczności, bogatemu doświadczeniu, wysokim standardom jakości oraz obsługi klienta od wielu lat z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dobrzyca (powiat pleszewski)

    Główne zadania:

    • rozwój nowych opakowań oraz formatów, analiza nowych trendów na runku opakowaniowym
    • współpraca z Klientami  w zakresie wyboru optymalnych materiałów opakowaniowych
    • opracowywanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami Klientów
    • współpraca z Dostawcami materiałów opakowaniowych w zakresie nowych projektów
    • analiza norm i regulacji prawnych oraz innych wymagań dotyczących opakowań
    • przegląd i analiza obecnie stosowanych materiałów opakowaniowych pod kątem ich optymalizacji
    • analiza i optymalizacja procesów związanych z opakowaniami (np. paletyzacja, transport)
    • udział w uruchamianiu części nowych procesów produkcyjnych
    • koordynowanie procesu walidacji materiałów opakowaniowych w procesie produkcji
    • inicjowanie zmian technologicznych i modyfikacji technicznych

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe z zakresu towaroznawstwa lub pokrewnych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2
    • umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami
    • znajomość systemów jakości (np. ISO, IFS)
    • znajomość prawa żywnościowego
    • znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnym międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
    • przyjazną atmosferę pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy
    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
    • ciekawy pakiet socjalny (m.in. możliwość udziału w wycieczkach firmowych, spotkaniach integracyjnych, bonusy świąteczne, konkursy dla dzieci pracowników)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres:

    Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multeafil Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji". Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Multeafil Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy". W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, wysyłając informację przez formularz kontaktu na stronie:

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.