Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Rozwiązań IT w Biobankowaniu

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu koncepcji funkcjonowania systemów informatycznych Biobanku;

  • administracja i opieka nad narzędziami IT stosowanymi w Biobanku Ł-PORT, m. in. bazą danych, oprogramowaniem urządzeń wykorzystywanych w procesie biobankowania, stroną internetową;

  • koordynacja prac nad rozwojem bazy danych i jej funkcjonalności w oparciu o potrzeby Biobanku;

  • udział w audytach wewnętrznych dotyczących bezpieczeństwa informacji w Biobanku;

  • koordynacja obsługi i wdrażania w Biobanku narzędzi IT wypracowanych w ramach projektu BBMRI.pl i narzędzi BBMRI-ERIC;

  • koordynacja i udział w krajowych i międzynarodowych inicjatywach dotyczących rozwiązań IT w zakresie biobankowania;

  • współpraca w ramach projektu BBMRI.pl w zakresie opracowania i wdrażania rozwiązań teleinformatycznych dedykowanych dla biobanków;

  • udział w tworzenia raportów z realizacji projektu BBRMI.pl

  • tworzenie specyfikacji wymagań dla systemów IT Biobanku na potrzeby prowadzonych zamówień publicznych;

  • udział w konferencjach i warsztatach poświęconych rozwiązaniom IT w biobankowaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne);

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • praktyczna znajomość rozwiązań IT stosowanych w biomedycynie i ochronie zdrowia;

  • znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO);

  • doświadczenie w administracji bazami danych;

  • mile widziane: doświadczenie w zakresie przeprowadzania audytów bezpieczeństwa, przygotowywania raportów bezpieczeństwa oraz rekomendacji mających na celu poprawę zabezpieczeń;

  • dobra znajomość zagadnień sieciowych;

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji;

  • wymagane potwierdzenie wykształcenia w postaci kopii dokumentu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na czas określony.

    • Benefity

    • parking dla pracowników

    • dofinansowanie wypoczynku

    • program rekomendacji pracowników

    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

    • zielone miejsce pracy

    • możliwość dojazdu PKP

    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

    Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

    Przewiń do profilu firmy