Oferta pracy
Numer referencyjny: 43/DSH/EITE/2021
Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. dla kandydatów do pracy
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. Rozwoju Hurtowni Danych

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472A

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle BI Publisher

  • Oracle Application Expres

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów zasilania hurtowni danych,

  • monitorowanie poziomu świadczonych usług,

  • obsługiwanie błędów, prowadzenie analiz i ich rozwiązywanie,

  • współpraca z linią wsparcia dostawców dla rozwiązań utrzymywanych zewnętrznie,

  • implementowanie wymagań biznesowe z obszaru Business Intelligence,

  • implementowanie procedur zasilania, struktur bazodanowych hurtowni oraz kostek analitycznch,

  • nadzorowanie realizacji prac dostawców zewnętrznych oraz przejmowanie do wewnętrznego rozwoju dostarczanych rozwiązań,

  • zgłaszanie nowych propozycji rozwiązań technicznych i optymalizacji z obszaru Business Intelligence.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,

  • dobra znajomość języka SQL oraz znajomość baz danych Oracle,

  • znajomość rozwiązań Oracle BI Publisher oraz Oracle Application Expres (APEX),

  • doświadczenie w monitorowaniu procesów zasilania baz danych (ETL),

  • doświadczenie w pracy z bazami danych oraz rozwiązaniami klasy Business Intelligence, takimi jak Power BI lub Oracle BI,

  • umiejętność projektowania i implementowania rozwiązań bazodanowych,

  • merytoryczna wiedza z zakresu sprawozdawczości finansowej popartą doświadczeniem,

  • otwartość na poznawanie nowych rozwiązań raportowych oraz chęć zdobywania nowych umiejętności,

  • dokładność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,

  • współpracę z doświadczonymi ekspertami,

  • uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • partnerską atmosferę pracy,

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zgłoszenie powinno zawierać

  • życiorys zawodowy (CV)

  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych