Oferta pracy

Główny Specjalista ds. rozwoju

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników,

  • uczestniczenie w rozwoju projektów takich jak: system ocen pracowniczych, programy motywacyjne.

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR mające na celu podniesienie satysfakcji i zaangażowania pracowników,

  • prowadzenie i organizacja procesów rekrutacji i selekcji;

  • koordynacja procesów wdrażania nowych pracowników.

  • kreowanie rzeczywistości , w której chcesz uczestniczyć.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe II stopnia na kierunkach ekonomicznych, prawnych

  • lub społecznych,

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze z zakresu procesów HR,

  • wychodzenie z inicjatywą, proponowanie rozwiązań i zmian odpowiadających bieżącym potrzebom organizacji oraz ich wdrażanie,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • kreatywność.

Mile widziane

  • umiejętności trenerskie, w tym doświadczenie w przygotowywaniu szkoleń w formie e-learningu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w drodze umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • bogaty pakiet benefitów, w szczególności: „wczasy pod gruszą", „13 pensja", dofinansowanie kosztów kształcenia, dofinansowanie aktywności sportowej (FitProfit), ubezpieczenie grupowe, itp.,

  • możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym otoczeniu pracowników otwartych na nowe wyzwania,

  • motywacyjny system wynagrodzeń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe dni wolne

Uniwersytet Medyczny w Łodzi nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin około medycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informacyjnymi i nowoczesną infrastrukturą, jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.

Zatrudniamy około 2500 pracowników. Jesteśmy wyróżniani w konkursach organizowanych dla pracodawców, ponieważ dla nas Nasi pracownicy to nasz największy kapitał.

Przewiń do profilu firmy