Oferta pracy

Numer referencyjny: 03/ENSP/JM/2021
Enspirion Sp. z o.o.

Główny Specjalista ds. Rozwoju Organizacji

Enspirion Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna 4 godziny
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu Spółki w strategicznych działaniach biznesowych i korporacyjnych;

  • planowanie finansowe oraz elementy kontrolingu (budżet, raportowanie finansowe);

  • planowanie, koordynowanie, wdrażanie strategii rozwoju spółki (projekty rozwojowe, partnerstwa);

  • koordynowanie kluczowych obszarów współpracy ze spółkami w Grupie Kapitałowej;

  • wsparcie linii biznesowych Spółki w procesach inwestycyjnych;

  • wdrożenie i koordynowanie w spółce systemu zarządzania przez cele;

  • reprezentowanie spółki na zewnątrz, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: zarządzanie, prawo, administracja, ekonomia;

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie we wsparciu operacyjnym na poziomie zarządu;

  • umiejętność tworzenia biznesplanów i projekcji budżetowych;

  • doświadczenie w prowadzeniu ustaleń i negocjacji na poziomie Grupy Kapitałowej/Korporacji;

  • bardzo dobra znajomość systemów zarządzania przez cele;

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie;

  • samodzielność w realizacji zadań;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność analizy danych i sporządzania raportów;

  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;

  • umowę o pracę;

  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko: Główny specjalista ds. rozwoju organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 30.04.2021r. za pomocą przycisku aplikowania.