Główny Specjalista ds. Rozwoju Systemów eCommerce

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-11
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-06-10)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    ID: 80645

    Zadania:

    • Projektowanie, zarządzanie i rozwój systemów informatycznych wspierających internetową sprzedaż oraz elektroniczną obsługę klienta
    • Odpowiedzialność za tworzenie rozwiązań informatycznych oraz projektowanie architektury systemów IT
    • Techniczne wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania; analiza wymagań, projektowanie, specyfikowanie, koordynowanie i nadzorowanie zlecanych prac, testów oraz wdrożeń, zarządzanie procesem zmian
    • Udział w pracach zespołów projektowych oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu systemów informatycznych, w tym wysokowydajnych aplikacji webowych
    • Znajomość budowy i funkcjonowania systemów sprzedaży internetowej (eCommerce) oraz elektronicznej obsługi klienta
    • Znajomość standardów oraz technologii internetowych (Oralce ATG, JEE, PL/SQL, HTTP, SSL, WebService), w tym aspektów związanych ze skalowaniem, wysoką wydajnością i dostępnością oraz bezpieczeństwem systemów IT
    • Wiedza w zakresie projektowania architektury systemów, integracji międzysystemowych (SOA) oraz standarów i narzędzi (UML, BPMN, Enterprise Architect) będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wymagane zdolności analityczne, umiejętność dotarcia do niezwerbalizowanych wymagań klienta wewnętrznego, komunikatywność
    • Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań