Ta oferta pracy jest nieaktualna od 579 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. SAP - MM, WM, ABAP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Główny Specjalista ds. SAP (MM, WM, ABAP)
    Miejsce pracy: Warszawa
    ID: 61157
    T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

    Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór merytoryczny i opieka nad powierzonym obszarem w zakresie rozwoju i wsparcia użytkowników.
    • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów i żądań zmian oraz wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów informatycznych.
    • Analiza wymagań użytkowników oraz współudział w tworzeniu koncepcji rozwiązań, ich architektury i projektu technicznego.
    • Optymalizacja aplikacji i systemów.
    • Udział w definiowaniu dobrych praktyk i standardów w powierzonym obszarze oraz metod jej dokumentowania.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - Informatyka lub inne techniczne
    • Minimum 5 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie rozwiązań informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów SAP ERP.
    • Znajomość programowania w języku ABAP.
    • Udział w zakończonych sukcesem wdrożeniach systemu SAP.
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT.
    • Bardzo dobra znajomość teorii i metodyk tworzenia systemów informatycznych.
    • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej oraz procesów finansowych od strony biznesowej i technicznej  będą dodatkowymi  atutami
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Odpowiedzialność i sumienność,
    • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność i kreatywność.