Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Serwisów i Aplikacji

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • WARSZAWA, UL. WORONICZA 17, MAZOWIECKIE,

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów

zainteresowanych pracą w w Biurze Dystrybucji TVP S.A. jako:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Zarządzanie strategią i roadmapą rozwoju powierzonych produktów cyfrowych
  • Koordynacja prac związanych z utrzymaniem i rozwojem produktów online, w tym ścisła współpraca z zespołami: deweloperskim i UX
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów i przedstawianie wniosków
  • Analiza działań konkurencji, trendów w branży i zmian w otoczeniu rynkowym
  • Stała analiza kluczowych metryk produktów
  • Identyfikowanie nowych szans biznesowych w oparciu o dostępne spektrum danych
  • Przygotowywanie dokumentacji produktowej, projektowej i powdrożeniowej
  • Zarządzanie ścieżką użytkownika
  • Przygotowywanie i egzekucja planów komunikacyjnych

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami online
    (najlepiej z kategorii wideo) - minimum 3 lata
  • Umiejętność planowania strategii i roadmapy produktów
  • Wiedza z obszaru produktów cyfrowych (aplikacje, serwisy www, oprogramowanie, UX/UI, technologii wideo/TV i internetowej)
  • Doświadczenie w pracy z zespołami: deweloperskim, UX/UI, testerów oraz marketingu
  • Nastawienie na wynik i proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji projektowej i produktowej
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence, Google Analytics, Firebase
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Udział w kluczowych wydarzeniach branżowych
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Pakiet szkoleń
  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wakacji)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne